€ 209,95 Oorspronkelijke prijs was: € 209,95.€ 159,00Huidige prijs is: € 159,00.
€ 209,95 Oorspronkelijke prijs was: € 209,95.€ 159,00Huidige prijs is: € 159,00.
INT P92
De Bauer Nexus Geo stick beschikt over een hoop nieuwe technologie en functies ten opzichte van de vorige Nexus sticks. De Geo weegt 390 gram, 20 gram minder dan de Nexus 2N Pro, die 410 gram woog. De geavanceerde carbonlagen in de stick verminderen het gewicht en verhogen de prestaties zonder in te leveren op duurzaamheid.
De ER Spine-technologie is het belangrijkste van de nieuwe technologie in deze stick. Dit is een revolutionaire vijfzijdige vorm die een ‘spine’ langs de achterkant van de schacht creëert om overtollige carbonlagen in de belangrijkste laadzone te verwijderen. Dit maakt het gemakkelijker om energie in de stick te laden, wat zorgt voor een snellere, meer gecontroleerde release in alle situaties.
De stick is voorzien van geavanceerde carbonlagen en Asymmetrical TeXtreme shafttechnologie. De ultralichte carbonvezellagen helpen het gewicht te verminderen en optimaliseren het flexprofiel, waardoor laden gemakkelijker wordt en de stick moeiteloos loslaat. Bovendien zorgt de Monocomp one-piece technologie voor consistentie en uitstekende duurzaamheid, omdat dit proces defecten in de shaftwandconstructie helpt verminderen.
De Omni-Core bladetechnologie is een carbonvezelbrug die is samengevoegd tot een lichtgewicht, stevig schuim met een extra responslaag. De carbonvezelbrug zorgt voor stabiliteit, waardoor de stick langer als nieuw aanvoelt en sneller loslaat. De responslaag zorgt ervoor dat je de puck beter voelt voor meer controle bij alle schoten en passes.
Bauer combineert een aantal van hun meest vertrouwde functies met nieuwe, geavanceerde technologieën om een elite stick te bieden, speciaal ontworpen voor professionals. De Bauer Nexus Geo is een geweldige optie voor elke speler die een lichtgewicht model wil ervaren dat is ontworpen voor een moeiteloze release.
Left Right | Left |
---|---|
Stickflex | 55 Flex |