€ 39,95
Cádomotus A2 helm vizier
De Cádomotus A2 vizieren zijn ontworpen in combinatie met de Omega of de Alpha Aero helmen met vizier. De lenzen klikken stevig op de helm vast met sterke magneten. Naast een helder zicht is de lens ook in een handomdraai om te draaien op de helm of helemaal af te nemen.
De voordelen van een vizier ten opzichte van een bril zijn oa. dat je met een vizier een beter zicht hebt, je kijkt niet tegen het frame van de bril aan en het beschermd beter tegen de kou, eenvoudig omdat een visor een groter deel van je gezicht afdekt. Daarnaast past het vizier over de meeste normale brillen zodat je die gewoon onder je vizier kan blijven dragen en een ander bijkomend voordeel is dat het vizier aerodynamisch is uitgelijnd met de helm, zelf als je het vizier omgekeerd op de helm zet omdat je even geen vizier nodig hebt..
De A2 lens is een betaalbare lens die je met magneten eenvoudig op je helm klikt. Het rijden met een vizier biedt veel voordelen, zoals het rijden zonder wind in je ogen, beschermd tegen het zonlicht en ook tegen vliegjes en ander ongedierte. De nieuwe Alpha-2 helm is uitgerust met hetzelfde magneet kliksysteem als het topmodel Omega. In een handomdraai wissel je van lens, of keer je deze om als je even geen vizier wilt gebruiken.
Deze vizieren zijn nu verkrijgbaar in een aantal verschillende variaties, ieder geschikt voor verschillende weers- en lichtomstandigheden.
De donkere versie is de grijze lens die een neutraal contrast biedt en kan worden gebruikt bij zonnig of bewolkt licht. Beste keuze in wisselende omstandigheden of voor gebruik bij meerdere sporten.
De Low Light Clear is de heldere lens welke een neutraal contrast biedt en wordt het best gebruikt bij bewolkt weer om de ogen te beschermen tegen kou, wind of insecten.
De Yellow Red is eigenlijk een grijze lens met een reflecterende coating in geel rood, het biedt een neutraal contrast en kan worden gebruikt in zonnige of bewolkte lichtomstandigheden voor diverse sporten op de weg of tijdens het schaatsen.
Specificaties:
De A2 lens is niet gedecentraliseerd!
Visor Kleur | A2 Black, A2 Low Light Clear, A2 Yellow Red |
---|