€ 479,00 Oorspronkelijke prijs was: € 479,00.€ 249,00Huidige prijs is: € 249,00.
€ 479,00 Oorspronkelijke prijs was: € 479,00.€ 249,00Huidige prijs is: € 249,00.
Maple 7000 Blizzard
Zeer betaalbare, goed afgewerkte Maple schoen, speciaal voor jeugdige schaatsers!
De schoen is opgebouwd uit glasvezel en is aan de binnenzijde bekleed met echt leer. Het thermische kunststof dat in het boven gedeelte van de schoen geplaatst is zorgt voor een goede pasvorm, voldoende steun en een hoge duurzaamheid.
Dankzij de thermoplastische eigenschappen van de schoen is deze goed door hitte te vervormen en heeft de schaats altijd een goede pasvorm. Een goed passende schaats is essentieel voor de stabiliteit op en de controle over de schaats. Vooral voor kinderen is dit van grote invloed op het schaatsplezier en het aanleren van de juiste techniek. Omdat de schoen laag om de enkels sluit biedt deze veel bewegingsvrijheid: de enkelhoek kan worden verkleind waardoor u makkelijker kunt diepzitten en de afzet langer wordt.
De Blizzard is een zeer voordelig geprijst onderstel dat met name geschikt is voor jeugdige schaatsers en de geoefende recreant.
Het precisiegeslepen ijzer is 1.1mm dik en gemaakt van 56-58 Hrc staal. Dit betekent dat het ijzer makkelijk te sturen is en daardoor ideaal is voor het aanleren van de juiste techniek.
Dankzij de gunstige prijsklasse en het makkelijk stuurbare ijzer is deze schaats uitermate geschikt voor jeugdige schaatsers.
| Schoenmaat | 33, 34, 37 |
|---|
Maak kans op het winnen van de “Bauer FlyLite Elite custom stick Left/Right 77 Flex” door bij het afrekenen “Ik wil meedoen met de winactie” aan te vinken.
Wat moet je doen?
Volg ons op Instagram en TikTok: @Rono Sport en like de post over de winactie.