€ 59,95
Navy
De Bauer Team Fleece 1/2 Zip Senior combineert sportieve stijl met optimaal draagcomfort. Deze comfortabele fleecetrui is ideaal voor ijshockeyers die zowel voor als na de training, onderweg naar wedstrijden of in hun vrije tijd warm en stijlvol gekleed willen zijn.
De fleece is voorzien van een praktische halve ritssluiting, waarmee je eenvoudig de ventilatie en het draagcomfort aanpast. Dankzij de innovatieve Impact+ technologie met Sorona®-polymeer, dat gedeeltelijk afkomstig is van plantaardige grondstoffen, biedt deze trui een comfortabele en moderne materiaaloplossing.
Het sportieve ontwerp maakt de Bauer Team Fleece 1/2 Zip perfect voor dagelijks gebruik en als onderdeel van een professionele teamoutfit.
Comfortabele fleece: ideaal voor dagelijks gebruik en rondom trainingen en wedstrijden.
Halve ritssluiting (1/2 Zip): eenvoudig aan en uit te trekken en biedt verstelbare ventilatie.
Impact+ technologie: met gedeeltelijk plantaardig Sorona®-polymeer.
Sportieve uitstraling: perfect voor ijshockeyers, coaches en teambegeleiders.
Veelzijdig te dragen: geschikt als vrijetijdskleding en teamwear.
Merk: Bauer
Model: Team Fleece 1/2 Zip
Categorie: Senior
Maten: S t/m XXL
Met de Bauer Team Fleece 1/2 Zip Senior kies je voor een comfortabele en sportieve fleece die perfect aansluit bij jouw ijshockey lifestyle.
| MAAT S - M - L | S, M, L, XL, XXL |
|---|
Maak kans op het winnen van de “Bauer FlyLite Elite custom stick Left/Right 77 Flex” door bij het afrekenen “Ik wil meedoen met de winactie” aan te vinken.
Wat moet je doen?
Volg ons op Instagram en TikTok: @Rono Sport en like de post over de winactie.