€ 369,95
Salomon Schaats- / Langlaufschoen
De Salomon Equipe Pro Skate BOA® schoenen bieden controle, comfort en prestaties tijdens elke schaatssessie, zowel voor trainingen op de kunstijsbaan als bij tochten op natuurijs.
De Carbon Loaded™-chassis en schacht bieden torsiestijfheid en stabiliteit voor een soepele energieoverdacht, terwijl de 102 mm pasvorm, het BOA® -systeem en de sensiFIT™-asymmetrische overlap zorgen voor een nauwkeurige, eenvoudig aan te passen voetfixatie.
De 102 mm middelgrote leest met sensiFIT™ asymmetrische overlap zorgt voor comfort en omsluiting, terwijl het L6 BOA® Fit System de voet gelijkmatig omhult en snelle aanpassingen mogelijk maakt.
Een ademende voering en 78% gerecyclede Thinsulate™ houden de voeten warm en droog, terwijl de Custom Fit™-voering en dubbele instapband zorgen voor comfort en gemakkelijk aantrekken.
| Maten | 6, 6,5, 7, 7,5, 8, 8,5, 9, 9,5, 10, 10,5, 11, 11,5, 12 |
|---|
Maak kans op het winnen van de “Bauer FlyLite Elite custom stick Left/Right 77 Flex” door bij het afrekenen “Ik wil meedoen met de winactie” aan te vinken.
Wat moet je doen?
Volg ons op Instagram en TikTok: @Rono Sport en like de post over de winactie.